Wybierz oddział

Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Oddział
Stary Gołębin

02 czerwca 2020

Realizacja projektu: "Przekaż mi swoją pasję" z udziałem Rodziców.

• Tata Jasia przekazuje mu pasję do kolarstwa. Wspólne wycieczki rowerowe pozwalają na poznanie wielu ciekawych miejsc.
  • Lilianka uczy się podstaw ogrodnictwa, sadząc wspólnie z mamą kwiaty w ogrodzie. Poznaje też zasady przygotowywania zdrowych posiłków.
  • Ola razem z tatą spędza czas na łowieniu ryb. Poznaje gatunki ryb oraz tajniki wędkarstwa. Dodatkowo ciocia Weronika, instruktor jazdy konnej uczy Olę sztuki jeździeckiej. Ola naukę jazdy konnej rozpoczęła z kucykiem, aktualnie jej ulubionum towarzyszem jest Konik polski - Nikor.
  • Dziadek  Julki przekazuje swoją pasję z zakresu  ogrodnictwa.
  • Rodzice Kamila przekazują swoją pasję z zakresu ogrodnictwa- pielęgnacji rabatek kwiatowych.
  • Babcia Marcela dzieli się z wnukiem swoim zamiłowaniem do zwierząt. Ale piękne maleństwa.....
  • Mama Weroniki przekazuje córce pasję do domowych wypieków.
  • Filip z tatą rozwijają wspólną pasję, jaką jest konstruowanie. Stworzyli makietę miasta z kartonów. Po dwóch miesiącach budowania, kolejną pasją stało się wykonywanie animacji poklatkowych na makiecie. Filmiki można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.youtube.com/user/24Bartus
  • Lilianka uczy się sztuki zdobienia tortów - od swojej mamy.
  • Mama Oli swoje rękodzieło traktuję jak najlepszą formę relaksu, a jednocześnie zaraża swoją pasją dzieci. Ola chętnie razem z mamą haftuje, piecze ciasta, ozdabia ręcznie wykonane świece. Tata Oli oraz dziadkowie przekazują dzieciom swoje zamiłowanie do podróży oraz przyrody.
  • Kamil uczy się od swojej mamy sztuki zdobienia babeczek.
  • Tata "zaraża" Huberta swoim zamiłowaniem do świata przyrody, a w szczególności do wędkowania.
  • Bartek i Patrycja chętnie uczą się od mamy jak dbać o ogródek aby mieć zdrowe, niepryskane warzywa.
  • Tata Blanki przekazuje córce pasje do gry w piłkę nożną.
  • Tata Oliwki przekazuje córce swoją pasję, którą są "Konie"
  • Tata Zosi zachęca swoje dzieci już od najmłodszych lat do aktywności fizycznej, przekazując im jednocześnie swoje zamiłowanie do sportu.